İspanyolca Dil Eğitimleri

Şimdi Bizimle Kazan!

Just English Dil Okulları Güvencesi İle Öğrenme ve Yüksek Skor/Puan Garantili İspanyolca Kurs Eğitimleri...İspanyolca Kursu Eğitiminde Tecrübeli Kadro!
Her Biri Akademik Ünvana Sahip Olan ve Yalnızca İspanyolca Kursu Eğitimi Veren Yabancı Eğitmen Kadrosu.

ÜCRETSİZ Aktivite Dersleri!
İspanyolca Kursu Eğitimine Katılan Tüm Öğrencilerimize Ücretsiz Aktivite Ders İmkanı.

En Fazla Ders Saati!
160 Ders Saati İle Türkiye'nin En Fazla Ders Saatini Veren Eğitim Kurumu.
ÖN BİLGİ Formu!
Hemen ÜCRETSİZ Ön Bilgi Alın.
Bilgi Formunu Doldurarak, Yasal Uyarı/Kullanım Şartlarını Kabul Ediyorum.
Whatsapp Ön Bilgi Hattı
İspanyolca Dil Eğitimleri

İspanyolca, İngilizceden sonra en çok konuşulan aynı zamanda en çok rağbet gören dildir. Bu rağbetin temel sebebi kuşkusuz ki dünya çapında İngilizceden sonra en çok konuşulan dil olmasından kaynaklanmaktadır. Bunun yanı sıra öğreniminin kolay olması da bu sebepler arasında yer alır. Just English Dil Okullarında İspanyolca eğitimi seviyeleri ve bu seviyeler sonunda kazanımlarınızın ne olacağı aşağıdaki gibidir:


Başlangıç Seviyesi

İspanyolca kursu başlangıç seviyesinde alfabeden başlanılarak günlük hayatınızda işinize yarayacak basit kullanımlar öğretilir; okuma, yazma ve anlamaya yönelik aktiviteler yaptırılır. Eğitiminiz sadece yazılı veya dil bilgisi düzeyinde değil, hem okuma hem yazma hem de dinlemeye yönelik olur. Çünkü yalnızca kuralları bilmek, konuşmanıza veya dinlediğinizi anlamanıza yetmeyecektir. Bu seviyeyi tamamladığınızda artık İspanyolca metinleri az çok çözmeye başlayacak, kendinizle veya çevrenizle ilgili tanıtıcı yazılar yazabilecek ve sözlü olarak cümleler kurabilecek seviyeye gelmiş olacaksınız.

Ön Orta Seviyesi

Bu seviyede gramer eğitiminiz yoğun bir biçimde devam ederken konuşmaya yönelik aktiviteleriniz de yoğunluk kazanacaktır. Kelime hazneniz daha geniş olacağından anlatacaklarınızı daha detaylı olarak ifade edebileceksiniz. İspanyolca okuyup yazmaya ve dinlemeye alışacağınızdan, gramer ve kelime bilginiz daha da artacağından kolaylıkla söylenilenleri anlayabilecek ve kendinizi daha rahat anlatabileceksiniz. Alıştırmalar ve mini sınavlarla öğrendiklerinizi pekiştirmeniz sağlanacaktır. Böylece öğrendikleriniz sadece kural olarak kalmamış ve daha sağlıklı ve kalıcı bir eğitim sonrasında tam öğrenmeniz gerçekleşmiş olacaktır.

Orta Seviyesi

Bu seviyeye ulaştığınızda artık tamamen konuşabilir, yazabilir ve dinlediklerinizi anlayabilir duruma gelirsiniz. 100 saatlik bu seviye eğitiminde yaptığınız aktiviteler, yaptığınız konuşmalar ve yazdığınız makaleler bir İspanyol tarafından anlaşılabilir. Dolayısıyla bu da sizin bir İspanyol ile rahatça anlaşabilmeniz anlamına gelir. Eğitim materyalleriniz buna göre etkili bir şekilde kullanılır. İspanyolcayı her anlamda tam olarak öğrenmenizi sağlayacak şekilde 100 saatlik bir eğitim planlaması yapılır. Bu seviyede özellikle dil bilgisi yetkinliğiniz üst düzeye çıkarılır. Çünkü bir üst seviyede genellikle konuşmanızı geliştirmeye yönelik bir eğitim yapılacaktır.

İleri Seviyesi

İleri seviye, artık İspanyolca bilginizin en üst düzeye ulaştığı seviyedir. Artık bu seviyede gramer eğitiminden ziyade, konuşma ve yazmaya yönelik eğitim alırsınız. 100 saatlik eğitiminizde İspanyolca dil becerilerinizi geliştirmek için ek aktiviteler yapılır ve bir İspanyol gibi okuyabilir, konuşabilir ve yazabilir duruma gelirsiniz.

Konuşmalarınızda kapsamlı cümleler kurmaya başlarsınız. İspanyolca film izleyebilir, kitap okuyabilir duruma gelirsiniz. Bu seviyede sınıf içi konuşma aktiviteleriniz arttırılır. Eğitim materyalleriniz seviyenize uygun hale getirilir ve kitaba bağlı eğitimden çok farklı materyallerle çalışmaya başlarsınız. İleri seviyede İspanyolca eğitiminizi hem konuşma hem yazma hem de dinleme noktasında en üst seviyede tamamlamış olursunuz. Bu seviyede İspanyolcayı tam olarak öğrenmiş olur ve anadili İspanyolca olan herkesle kolaylıkla anlaşabilir duruma gelirsiniz.

Hemen Size En Yakın Şubelerimize Ulaşın

Just English Dil Okulları Güvencesi İle Eğitim Almaya Hazır mısın?

Şimdi Bizimle İspanyolca Öğren!

Just English Dil Okulları Güvencesi İle Öğrenme Garantili İspanyolca Kursu Eğitimleri İçin Hemen Ön Bilgi Formunu Doldurabilirsiniz.
Formu Doldurarak, Kullanım Şartlarını Kabul Ediyorum.
Whatsapp Ön Bilgi Hattı
Hemen TIKLA-ARA!
Ön Bilgi Hattı
Hemen TIKLA-YAZ!
Whatsapp Hattı
ÖN BİLGİ Formu!
Hemen ÜCRETSİZ Ön Bilgi Alın.
Bilgi Formunu Doldurarak, Yasal Uyarı/Kullanım Şartlarını Kabul Ediyorum.
Whatsapp Ön Bilgi Hattı